Українська

Як парфумерно-косметична фабрика “Едельвейс” стала “ED Cosmetics”

Як парфумерно-косметична фабрика “Едельвейс” стала “ED Cosmetics” 05 Червня 2021

ED Cosmetics не дарма так називається і виглядає. Сучасний бренд є новітнім переосмисленим втіленням знаної львівської парфумерно-косметичної фабрики “Едельвейс”. 

У минулому столітті на “Едельвейсі” виробляли нішеву косметику та парфуми, натхненні природою та культурою Галичини. Історія фабрики триває вже понад 100 років. 

У 1919 р. її заснувало англо-шведське об’єднання “Карел-Бедикер”. В радянські часи фабрика отримала назву “Червона гвоздика”, а вже у 90-х її перейменували на “Едельвейс”. 

Переважно тут виробляли парфуми з ароматами, які засновувались на місцевому колориті, природі та міфології. Крім того, були в арсеналі й ексклюзивні лінійки косметики на основі трускавецької лікувальної води “Юзя”.

У 2020 році нове життя та сучасні технології компанії подарували нові засновники-науковці, які продовжили традицію наукового підходу, зберегли родзинку історії та змогли створити новітню професійну косметику з натуральних компонентів.

Едельвейс традиційно вважається символом кохання і щастя. Ця квіточка дісталась нам у спадок і дала основу нашому візуальному стилю. Коли знана фабрика “Едельвейс” віднайшла нове життя у “EDELWEISS Cosmetics”, однойменна квітка стала наріжним каменем нашого логотипу.

Витончена, унікальна та сильна вона росте там, де це під силу не багатьом рослинам – високо в горах. Дивовижна сила едельвейсу створює життя там, де щойно його не було. Ця тендітна вишукана квіточка згори озирає обрій і після всіх випробувань знає собі ціну. Так само як ті, хто обирає ED Cosmetics.

Схожі новини

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!