Українська

ED Cosmetics

ED Cosmetics – український бренд сучасної косметики з власним виробництвом
ED Cosmetics – український бренд сучасної косметики з власним виробництвом
Це означає, що під контролем кожен етап: від розробки рецептури до потрапляння косметичного засобу до ваших ніжних рук.

Усвідомлена косметика це концепція роботи ED Cosmetics, випрацювана в результаті більш ніж 100 років наукових досліджень та виробництва власної продукції. Це справжня наука краси – the science of beauty.

Вікова традиція львівської парфумерно-косметичної фабрики “Едельвейс”, чия історія почалася ще у 1919 році, сьогодні переродилася в ED Cosmetics –  бренд професійної косметики з натуральних компонентів.

100-річний досвід та секрети виробництва знаної фабрики поєдналися з новітніми технологіями, науковими дослідженнями та якісною сировиною, щоб створити інноваційну та ефективну українську косметику, яка випереджає вимоги сучасної людини у догляді за обличчям і тілом. 

Для вас ми відбираємо лише преміальну, підтверджену численними науковими дослідженнями сировину від сертифікованих та перевірених часом постачальників з Європи, Азії та навіть Африки (Марокко, Ізраїль, Німеччина, Швейцарія, Франція та ін.).

 

ED Cosmetics – український бренд сучасної косметики з власним виробництвом ED Cosmetics – український бренд сучасної косметики з власним виробництвом ED Cosmetics – український бренд сучасної косметики з власним виробництвом
Вигляд та стан нашого тіла - це наш власний вибір
З ED Cosmetics ви точно знайдете свій ідеальний засіб для догляду: безпечний, ефективний, якісний, ароматний, яскравий та палкий!

Усвідомлена косметика це принцип, за яким ми працюємо для вас. Це якість, ефективність та доцільність кожного складника, яка підтверджена науковими дослідженнями. Це щоденний догляд та натуральні інгредієнти. Це ваш захват від результату використання ED Cosmetics. Це відновлення мікробіому шкіри та волосся. Це відсутність усього, що їм шкодить. 

Піклуючись про ваше здоров’я та безпеку, ми дещо зменшили термін придатності нашої косметики, щоб ніколи не мати справу зі складниками, які можуть порушити ліпідний шар вашої шкіри. Тут ви ніколи не зустрінете агресивні ПАР, парабени, силікони, барвники та інші небезпечні складові.   

Ми не тестуємо продукцію на тваринах та використовуємо лише етичні матеріали, дотримуючись ідеології гуманного ставлення до тварин та принципів сталого розвитку. Щоб зменшити вуглецевий слід, ми шукаємо стійкі інгредієнти та пакування, що підлягає вторинному переробленню.  

Команда ED Cosmetics щиро насолоджується процесом виробництва, живе розробкою рецептур та радіє можливості почути ваш відгук. Наша діяльність прозора, тож ми завжди відкриті до спілкування та тішимося зворотному зв’язку. Кожен ваш коментар та відгук на сайті або у соцмережах ми обов’язково прочитаємо із задоволенням! 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!