Українська

Усвідомлена косметика: наука краси з ED Cosmetics

Усвідомлена косметика: наука краси з ED Cosmetics 05 Червня 2021

Усвідомлена косметика це концепція роботи ED Cosmetics, випрацювана в результаті більш ніж 100 років наукових досліджень та виробництва власної продукції. Це справжня наука краси – the science of beauty.

Вікова традиція львівської парфумерно-косметичної фабрики “Едельвейс”, чия історія почалася ще у 1919 році, сьогодні переродилася в ED Cosmetics –  бренд професійної косметики з натуральних компонентів.

У 2020 році нове життя та сучасні технології компанії подарували три засновники: кандидат фармацевтичних наук, біолог та інженер-технолог Надія Ділай, генетик та підприємець – Ірина Качмарчик, а також біохімік та підприємець Ігор Мазур.

100-річний досвід та секрети виробництва знаної фабрики поєдналися з новітніми технологіями, науковими дослідженнями та якісною сировиною, щоб створити інноваційну та ефективну українську косметику, яка випереджає вимоги сучасної людини в питаннях догляду за обличчям, тілом, волоссям та шкірою. 

ED Cosmetics – це справжня наука краси, яка дійсно гарантує якість. Уся продукція виробляється в Україні на власному виробництві, тож ми контролюємо якість на усіх можливих етапах: від сировини до продажу. 

Усвідомлена косметика – це принцип, за яким ми працюємо для вас. Це якість, ефективність та доцільність кожного складника, яка підтверджена науковими дослідженнями. Це щоденний догляд та натуральні інгредієнти. Це ваш захват від результату використання ED Cosmetics. Це відновлення мікробіому вашої шкіри та волосся. Це відсутність усього, що може їм зашкодити. 

Піклуючись про ваше здоров’я та безпеку, ми дещо зменшили термін придатності нашої косметики, щоб ніколи не мати справу зі складниками, які можуть порушити ліпідний шар вашої шкіри. Тут ви ніколи не зустрінете агресивні ПАР, парабени, силікони, барвники та інші небезпечні складові.   

Ми не тестуємо продукцію на тваринах та використовуємо лише етичні матеріали, дотримуючись ідеології гуманного ставлення до тварин та принципів сталого розвитку. Прагнучи зменшити вуглецевий слід, ми активно шукаємо стійкі інгредієнти та пакування, що підлягає вторинному переробленню.  

Команда ED Cosmetics щиро насолоджується процесом виробництва, живе розробкою рецептур та радіє можливості почути ваш відгук. Наша діяльність прозора, тож ми завжди відкриті до спілкування та тішимося зворотному зв’язку. Кожен ваш коментар та відгук на сайті або у соцмережах ми обов’язково прочитаємо із задоволенням!  

Схожі новини

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!