ЗАСНОВНИКИ

Вітаємо!

Ми Ірина та Надія – сестри та засновниці українського бренду натуральної доглядової косметики ED Cosmetics.

ED Cosmetics – це виробник унікальної косметики, яка вражає своєю дієвістю та ефективністю. Вона народилась нещодавно, але встигла підкорити серця багатьох.

Спільною мрією та силами ми створили якісний та результативний продукт з натуральних компонентів. Задля цього було проведено багато досліджень з підбору сировини та дієвих складників.

Ми прагнемо розвивати та вдосконалювати наш продукт, адже інноваційні технології змушують нас не зупинятись на досягнутому.

Ми твердо та рішуче хочемо показати, що Made in Ukraine варте уваги кожного. Адже це не про етикетку на товарі, не про зовнішній вигляд баночки, а про гарантію потужного результату натуральних інгредієнтів, що не тестуються на тваринах.

 

КОМАНДА

 

Ми молода та амбіційна команда, яка кожного дня ставить перед собою цілі та впевнено крокує до них. Наша основна мета  – поділитися з якомога більшою кількістю людей справді якісним, дієвим та натуральним косметичним продуктом. Ми не стоїмо на місці – модернізація наше все!

 

Слідкуючи за світовими новинками, кожного дня удосконалюються рецептури, підходи до створення, виробничі технології. Наше основне бажання: щоб наші клієнти відчули очікуваний результат на собі та залишалися в тренді косметичних засобів!

 

 

ПРО БРЕНД

ED Cosmetics – це власна лабораторія для досліджень та виробничі потужності, в якій одного дня мрія стала реальністю!

Ми виробляємо свою продукцію з натуральної сировини з використанням при цьому новітніх технологій виробництва, дотримуючись усіх стандартів якості, використовуючи індивідуальний підхід до кожного продукту.

Кожен етап створення продукту ми ретельно контролюємо, всі компоненти, які ми отримуємо для виробництва косметичної продукції, використовуються лише після детальної перевірки, цим самим підтверджуючи що наш продукт справді є якісним.

НАШІ ПАРТНЕРИ