Згiдно iз Законом України “Про захист прав споживачів” №1023-XII от 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів” затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну/поверненню:

  • парфумерно-косметичні вироби;
  • засоби особистої гігієни;
  • інструменти для манікюру та педикюру та інші товари, які не пов’язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.

Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тому продукцію ED Cosmetics ви можете повернути протягом 14 днів, якщо:

  • товар не входить до Переліку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 отримали товар неналежної якості;
  • вміст посилки не відповідає опису вкладення;
  • товар повністю укомплектований і в оригінальному пакуванні, не був у використанні;
  • товар був проданий магазином ED Cosmetics.

Якщо ви отримали товар неналежної якості зв’яжіться за контактним номером 067 528 61 39 і опишіть всі нюанси або надішліть нам на електронну пошту info@edcosmetics.com.ua із позначкою «Повернення»:

1) фотографію товару з браком;

2) фотографію етикетки;

3) фотографію пакування.

Після цього з вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення деталей.

Обмін і повернення товару можливі лише за наявності заводського пакування зі штрих-кодом товару. Товар не підлягає поверненню після використання або пошкодження пакування.

Під час отримання замовлення ми радимо уважно оглядати покупку в присутності кур’єра або працівника Нової Пошти/Укрпошти/пункту самовивозу. Якщо товар вам не підходить, ви можете відмовитися від отримання.

Претензії щодо товару приймаються тільки у момент доставки чи отримання товару на Новій Пошті/Укрпошті/пункті самовивозу. Якщо ви прийняли замовлення, розрахувалися і відпустили кур’єра, залишили поштове відділення або пункт самовивозу, це означає, що куплений товар повністю відповідає заявленому на нашому сайті.

Повернення можна зробити за адресою м. Львів, вул. Трускавецька 2Б.

Транспортні витрати покриває клієнт, гроші повертаються на картку. Протягом 14 діб клієнт має право повернути товар за умови, якщо він його не відкривав та не користувався ним.