Політика конфіденційності веб-сайту www.edcosmetics.net

1. Загальні відомості

Ця Політика конфіденційності визначає принципи обробки та захисту особистих даних,

наданих користувачами у зв'язку з використанням ними послуг «Е.Д. Косметікс» через цей веб-сайт.

2. Адміністратором особистих даних, що містяться на веб-сайті, є товариство з обмеженою відповідальністю «Е.Д. Косметікс» зі штаб-квартирою за адресою 79060, м. Львів, вул. Трускавецька 2б, офіс 190, Код ЄДРПОУ 43859062.

3. З підтримкою безпеки наданих нам даних ми розробили внутрішні процедури та рекомендації, спрямовані на запобігання передачі даних неуповноваженим особам. Ми контролюємо їх виконання та постійно перевіряємо їх відповідність відповідним законодавчим актам - закону про захист особистих даних, закону про надання послуг шляхом електронних засобів, а також всім видам виконавчих та спільнотних актів.

4. Особисті дані обробляються на підставі згоди, наданої користувачем, а також у випадках, коли закон передбачає право Адміністратора обробляти особисті дані на підставі закону або для виконання угоди між сторонами.

5. Сайт збирає інформацію про користувачів і їхню активність наступним чином:

a) за допомогою інформації, яку користувачи вводять добровільно у формах

b) через збір файлів "cookies" [див. політику файлів "cookies"]

6. Сайт збирає інформацію, яку користувачі надають добровільно.

7. Інформація, надана у формах, обробляється з метою виконання конкретних функцій цих форм, наприклад, для забезпечення процесу інформаційного обслуговування.

8. Особисті дані, залишені на сайті, не будуть продаватися або передаватися третім особам відповідно до положень Закону про захист особистих даних.

9. Особа, яка надала дані у формі, має право переглядати ці дані. Ця особа також має право на модифікацію та припинення обробки своїх даних у будь-який момент.

10. Ми залишаємо за собою право змінювати політику конфіденційності сайту, що може бути обумовлене розвитком інтернет-технологій, можливими змінами законодавства щодо захисту особистих даних та розвитком нашого інтернет-сайту. Всі зміни будуть публікуватися видимо і зрозуміло.

11. На сайті можуть з'являтися посилання на інші веб-сайти. Такі веб-сайти діють незалежно від цього сайту і не підлягають жодному контролю зі сторони www.edcosmetics.net. Ці сайти можуть мати власні політики конфіденційності та правила, з якими рекомендуємо ознайомитися.

Якщо у вас виникли сумніви щодо будь-якого з положень цієї політики конфіденційності, ми вас запрошуємо до зв'язку. 79060, м. Львів, вул. Трускавецька 2б, офіс 190, тел. +38 096 693 67 74, електронна пошта: info@edcosmetics.net